Kalet »1«

7,99 €

Dodanie: 1 až 3 dni

Nový produkt

Tento vzor si kľudne obuj aj do sandálov! Vzor Kalet upúta zrak a hneď posunie celý výzor na inú úroveň. Tak prečo ich schovávať? Podtrhnú totižto to, čo už každý vie, že ponožky už dávno nie sú neviditeľné.

Skladom

NAŠE PONOŽKY SÚ PLETENÉ TAK, ABY VÁM PRINÁŠALI POHODLIE A RADOSŤ Z NOSENIA.
MATERIÁLY POUŽITÉ PRI PLETENÍ:
(BAVLNA JE ČESANÁ A PARAFÍNOVANÁ ČO ZNAMENÁ, ŽE VLÁKNA BAVLNY SÚ POTIAHNUTÉ JEMNOU VRSTVOU PARAFÍNU ABY BAVLNU ZJEMNIL)
BAVLNA 75% 
POLYAMID 22% 
ELASTAN 3%
TENTO POMER SME ZVOLILI PRETO, ABY PONOŽKA BOLA ČO NAJEMNEJŠIA A PRITOM BOLA DOBRE CHRÁNENÁ POLYAMIDOVÝMI VLÁKNAMI A ELASTANOM, KTORÉ SA TAKTIEŽ STARAJÚ O SPRÁVNU ROZŤAŽNOSŤ PONOŽKY A JEJ OPAKOVANÉ SA VRACANIE DO PÔVODNÉHO STAVU.
LEM PONOŽKY JE PLETENÝ TAK, ABY ZABRAŇOVAL PADANIU PONOŽKY A PRITOM SÚČASNE NESPÔSOBOVAL NADMERNÝ TLAK NA NOHU. JEDNODUCHO POVEDANÉ, ŽE ŽIADNE OTLAČENÉ MIESTA OD GUMIČKY!
Detail moon lem ponožky
LÝTKO A CHODIDLO: ZÁKLAD PONOŽKY TVORÍ BAVLNA, KTORÁ AKO NAJLEPŠÍ PRÍRODNÝ MATERIÁL V SPOJENÍ S ELASTICKÝM VLÁKNOM ZABEZPEČUJE VYSOKÝ KOMFORT PRI NOSENÍ.
TAKTO KONŠTRUOVANÁ PONOŽKA DOKONALE OBOPNE NOHU A NEHROZÍ VYTVORENIE ZÁHYBOV V TOPÁNKE.
PÄTA A ŠPIČKA: JE DODATOČNE ZOSILNENÁ POLYAMIDOVÝM VLÁKNOM(ČO JE PLNE SYNTETICKÝ MATERIÁL S VYSOKOU PEVNOSŤOU), ČÍM SA ZVYŠUJE ODOLNOSŤ MATERIÁLU V NAJVIAC NAMÁHANÝCH ČASTIACH PONOŽKY. NAVYŠE JE ŠPIČKA UZATVORENÁ RUČNÝM RETIAZKOVANÍM, ČO JE NAJDOKONALEJŠIA TECHNOLÓGIA VYLUČUJÚCA POCIT HRUBÉHO MIESTA NA ŠPIČKE PONOŽKY. 
VŠETKY MATERIÁLY, KTORÉ SÚ POUŽITÉ PRI VÝROBE NAŠICH PONOŽIEK MAJÚ CERTIFIKÁT ECO-100.

Pozri si aj tieto